понеділок, 21 серпня 2017 р.

Угощение от меня !


Увага! Увага!
Всім привіт!
Попереду осіння пора, і у мене особиста дата: мій день народження! день народження не люблю святкувати, тому хочу розіграти мою першу цукерку, яку планувала розіграти ще на Великдень, але поїхала в одне, друге ... відрядження. Тому, знайшла дату, щоб втілити бажане в дійсність: адже день народження - хороший привід все таки реалізувати задумане.Тим більше, на весні я виграла першу цукерку!

Правила - умови прості: 1. Бути жителем України (закордонні дівчата, вибачте, але вартість послуг пошти не дає можливості((( хоча якщо у вас є можливість іншим способом отримати цукерку - тоді записуйтесь! ). 2. Бути чи стати моїм читачем- за бажанням. 3. Розмістити картинку на панельку в своєму блозі і залишити під цим постом коментар з порядковим номером. 4. Цукеркові блоги участь в розіграші не беруть. 5. Блоги на базі blogpost. 6.Дочекатись 11 вересня) Всім везіння )


      Внимание! Внимание! Всем привет! 
   Впереди осенняя пора, и у меня личная  дата: мой день рождения! 
  День рождения  не люблю праздновать, поэтому хочу  разыграть мою первую конфетку. Конфетку хотела разыграть еще на Пасху, но уехала в одну, потом вторую командировки. .. Поэтому только сейчас нашла повод: день рождение! Хороший повод все таки разыграть мою первую конфетку!  

Правила - Условия просты:
1. Быть жителем Украины (заграничные девушки, простите, но стоимость услуг почты - не позволяет отправить(( но если у вас есть другой способ получить конфетку,тогда- записывайтесь!)
2. Быть или стать моим подписчиком- по желанию.
3. Разместить картинку на панельку в своем блоге и оставить под этим постом комментарий с порядковым номером.
4. Конфетные блоги участие в розыгрыше не берут
5. Блоги на базе blogpost
6.Дождаться 11 сентября )
Всем удачи)
Немає коментарів:

Дописати коментар